למעבר לקטלוג הספריה לִחצו כאן

>בזמן הסגר הספריה סגורה לקבלת קהל< 

אנא עקבו אחר הודעות הספריה כאן באתר, בפייסבוק ובניוזלטר כדי להישאר מעודכנים.

אירועי הספריה האזורית 
אירועים מקוונים בשיתוף עם מחלקות המועצה האזורית

 להרשמה לאירועים הקליקו כאן

****

מענק לעידוד יצירה מקומית 

"הבית הוא מקום שאם אתה חייב לשוב אליו תמיד פתוחה בו דלת לקראתך" / נתן יונתן

זו הפעם החמישית שהמועצה האזורית מטה אשר והספריה האזורית מחלקות לכותבים וכותבות תושבי המועצה את המענק לעידוד היצירה המקומית. המענקים ניתנים על ספרים נבחרים שיש בהם זיקה ליישובי המועצה או לאזור. השנה זכו במענק:

אלדר גלאור מכליל על ספרו "רחוב 60" 

יוסי ליבנה מגעתון על ספרו "שומר פעם שומר תמיד!" 

ד"ר יונת רוטמן מעין המפרץ על ספרה "הגרעין והקליפה – סיפורה של להקת המחול הקיבוצית"

ד"ר כרמל שלו מכליל על ספרה "בזכות ההזדקנות"

את הטקס לחלוקת המענק, שנערך הפעם ב"זום" ב-27/12/20, פתח ראש המועצה משה דוידוביץ, שבירך את הזוכים ודיבר על מקומם החשוב של הספרים והקריאה דווקא בימים אלה. אחריו בירך אייל רייז, סגן ראש המועצה ומיוזמי הפרויקט.

בטקס ציינה שפרה שליו, מנהלת הספריה האזורית, כי חברות ועדת המענק – אביה זמרן ממצובה, סמדר בר-און מבן עמי, שלומית אלעד מנהלת מחלקת החינוך, והיא עצמה - נהנו מאוד מהקריאה ומהדיון בספרים שהוגשו לעיונן.

אביה אמרה כי חברות הוועדה מחפשות לא רק את הקשר למטה אשר, אלא גם איכויות של כתיבה – ספרותית, עיונית ואוטוביוגרפית. היא ציינה גם כי בספרים של ליבנה ושל גלאור מהדהדים פצעי מלחמות ישראל, לצד הייחוד של החיים בכליל ובגעתון. סמדר בירכה את הזוכים והודתה לכולם על ההנאה הגדולה בקריאת הספרים וההשתתפות במעמד.   

נאחל לזוכים הצלחה ובריאות, ונזכיר שניתן כמובן לשאול את ספריהם בספריה האזורית שלנו.    

 

זה הזמן להצטרף לספריה הדיגיטלית

אנחנו מזמינות את תושבי מטה אשר ליהנות ללא תשלום משירותי הספריה הדיגיטלית הישראלית, המאפשרת קריאה בספר דיגיטלי או שמיעה של ספר קולי.

בתקופה זו נאפשר לפתוח מנוי בספריה האזורית ללא צ'ק פיקדון
לספריה הדיגיטלית בלבד

תושבי מטה אשר מוזמנים לפנות אלינו במייל info@sifriya.org.il, ולציין שם מלא, יישוב, מס' טלפון נייד ותעודת זהות, ואנו נצרף אתכם לספריה הדיגיטלית. 
מנויי הספריה שעדיין לא קיבלו גישה לספריה הדיגיטלית מוזמנים גם הם לפנות אלינו במייל ולציין שם מלא ומספר תעודת זהות, ונצרפם לשירות. 

חדש! אפליקציית iSmartLib מחברת אתכם לספריה ישירות מהטלפון

הורידו את iSmartLib לטלפון הנייד שלכם (ללא תשלום) ותוכלו להיכנס עם מספר הקורא והסיסמה שלכם לקטלוג המקוון, לראות מה חדש, לחפש ולהזמין פריטים, להיזכר בפריטים ששאלתם, להאריך את משך ההשאלה ועוד. לבירור מספר קורא וסיסמה אפשר לפנות אלינו באימייל או בטלפון במקרה הצורך. 

קישורים

הילדים מחפשים ספר?
אודות הספריה
צרו קשר
אתר בית הספר סולם צור

חפשו אותנו