מהנעשה במועצה 

מטה אשר לייב! - אולפן השידורים של המחלקה לחינוך בלתי פורמאלי

שלוש רצועות של שידורים חיים לילדים נוער ומבוגרים בהנחיית צוות המחלקה ומדריכי הנוער היישוביים ובין לבין תוכניות פנאי שצולמו, הופקו ונערכו על ידי הגרעינרים והקומונרים שלנו. 

לוח שידור מטה אשר לייב

יוזמות קהילתיות לתחושת היחד

בימים אלו שכולנו יחד מתמודדים עם מציאות חדשה ואתגרים רבים- רצינו לעשות לכם קצת טוב בלב ולהזכיר לכם שקהילת מטה אשר תישאר חזקה ואיתנה בזכות התושבים המדהימים שלה ותחושת היחד.

אנו שמחים להזמינכם לסמן לייק (אם עדיין לא סימנתם) לעמודי הפייסבוק של המרכז הקהילתי-https://bit.ly/3bkPlJw  ולפייסבוק של המועצה האזורית- https://bit.ly/2U9hj4R ולהצטרף אלינו למגוון פעילויות לכול הגילאים.

את התוצרים הסופיים נשמח שתשלחו אלינו לכתובת המייל: matnasgh@gmail.com      

(יש לציין : שם פרטי, שם משפחה, יישוב ומספר נייד)

1. ״רגעי אושר"- אנחנו מזמינים אתכם לשתף אותנו ברגעים שעושים לכם טוב בלב- דרך ציור או צילום. שילחו לנו את התמונות/ציורים ונוכל להגדיל את האהבה והיחד.

רגעי אושר

2. ד״ש משפחתי- מפגש מתועד באמצעות המסכים שלא מתאפשר ביום יום. תעדו את ילדכם מדברים עם סבא וסבתא בסרטון שאורכו עד 2 דקות. תוכן הסרטון יכול לכלול דרישת שלום, התעניינות בשלומם, תמיכה ועידוד, געגועים, שיתוף בחוויות וכו׳. ובסרטון הפוך באורך זהה, תעדו את הסבא והסבתא משוחחים עם הנכדים על נושאים דומים.    

דש משפחתי

3.  פינת הפרגון- בימים אלו נמדדת כוחה וחוסנה של קהילה. נשמח שתשתפו אותנו ביוזמות קהילתיות שמאחדות ומחברות את כולם ביישובכם. אנארשמו לנו כמה מילים על היוזמה הקהילתית, מי יזם אותה וניתן לצרף כמה מספר תמונות שמראות את המיזם.      

פינת הפרגון