יום של מעשים טובים במטה אשר

עובדי ותושבי המועצה השתתפו בשפע של פעילויות התנדבות למען הקהילה במסגרת יום המעשים הטובים 2021


יום המעשים הטובים במטה אשר נמשך כשבוע שלם: הוא התחיל ביום ראשון עם סדנת התנדבות לבוגרי בית הגלגלים שהעבירה לירז נפגי, מנהלת יחידת ההתנדבות והגיע לשיאו ביום שלישי (16 במרץ) עם שלל פעילויות במגוון מוקדים ותחומים. בפעילות השתתפו אוכלוסיות עם מוגבלות, ותיקים, ילדי גיל הרך, תלמידי בתי ספר וכמובן עובדי המועצה. .
הבוקר נפתח בביקור בפעילות של קבוצת שומרי הנחל בהובלת ג׳ין צינקוס מעמותת הוותיק. בפעילות, שהתקיימה בשיתוף פעולה עם רשות ניקוז ונחלים גליל מערבי והחברה להגנת הטבע, ביקרו המתנדבים בשטח כרי נעמן, עשו חידונים, הצגה, שירה וריקודים ונהנו מארוחת צהריים בטבע.

קבוצת שומרי הנחל בפעילות בנעמן

היום כלל גם שפע של פעילויות במערכת החינוך, ובהן הדבקת מילים טובות על עפיפונים בבית ספר המיוחד גלים שבמתחם נעמן; פעילות משותפת לגן טרום חובה אלאנואר משייח' דנון ולמחלקת איכות סביבה ויחידת ההתנדבות, שיחד יצרו יצרו פינות ירוקות, טיפחו את הגינה ורעננו את החצר והמשחקייה עם קצת צבע וגינון; תלמידי כיתה א'3  בבית ספר מעיינות תרמו את חלקם עם הכנת כרטיסי ברכה ותודה להוריהם, שהועברו בסרטון מרגש שהכינה המחנכת קרן זנתי.

ילדי הגן משייח' דנון מטפחים את הסביבה

תלמידי מעיינות עם המתנה שהכינו להורים

מקביל התנדבו מנהלות נעמת בהובלת עופרה אלקיים כהן בהכנת עוגות עבור הנערים והנערות בכפר הנוער מנוף. באירוע השתתפו גם ראש המועצה משה דוידוביץ ויו"ר מרחב גליל מערבי בהסדתרות אשר שמואלי. 

כמו כן עובדי המועצה אזורית מטה אשר התגייסו ופינו מזמנם כדי לנקות זפת מחוף בצת, ובשעות אחר הצהריים הובילה שותפות ביחד אריזה של חבילות שי ל-70 חיילים בודדים במרכז הקהילתי בעברון. בפעילות זאת השתתפו גם מתנדבי המתמיד וצעירים מעכו וממטה אשר.

מנקים את הזפת בחוף בצת