דלג לתוכן העמוד

לשכה ויחידות מטה

משה דוידויץ'
ראש המועצה
שונטל מיזן
מנהלת לשכת ראש המועצה
איתי דוידי
יועץ אסטרטגי ועוזר ראש המועצה

פקס לשכת ראש המועצה
 
 
 
יורם ישראלי
סגן ראש המועצה
אייל רייז
סגן ראש המועצה
אסיה בונגרד
עוזרת לסגן ראש המועצה לענייני אסטרטגיה ופיתוח משאבים
דליה גראור
מנהלת לשכת הסגנים
לירז בראונשטיין
מזכירת לשכה

פקס לשכת הסגנים
 
 
 
נילי אלון
מ"מ מזכיר/יועצת לקידום מעמד האישה
מחמוד עכאוי
יועץ סגן ראש המועצה לענייני המגזר הערבי
ניצן גלילי
מבקר פנים וממונה על תלונות הציבור

פקס
 
 
 
שושנה לוי
מטבח מועצה
 
 
 

איכות הסביבה פיקוח ורישוי עסקים

אבנר גבאי
מנהל אגף איכות הסביבה, רישוי ופיקוח
עדנה לייב
מזכירת מחלקת איכות הסביבה

פקס
 
 
 
יניב גלבוע
ממונה בטיחות ואיכות הסביבה
רותי גלעדי מכלוף
רכזת חינוך סביבתי
דמיטרי מוצ'ניק
סדרן ואחראי פסולת ומיחזור
ירמי משה
אחראי הדברה
ד"ר שי גולדן
וטרינר המועצה
ד"ר דן להב
וטרינר בדיקות משנה
 
 
 
 
אהוד ברבי
לוכד כלבים
 
 
 
יריב בר
מפקח מפעלים ואיכות הסביבה
שאולי זינאתי
מפקח איכות הסביבה
תיקי ראובן
רכזת רישוי עסקים ונגישות

פקס
 
 
 
אורן יחיאלי
מפקח כללי ורישוי עסקים
טאופיק גנטוס
מפקח חופים

ביטחון

ישי עפרוני
קב"ט המועצה ומנהל מחלקת בטחון
אורית סולימן
מזכירת מחלקה

פקס מחלקת ביטחון
 
 
 
דני מאיר
סייר בטחון ואחראי חירום
אריה זלי
קב"ט מוס"ח
משה לוי
קב"ט מוס"ח ושומרי מטה אשר
עדי ברוש
מזכירה וניהול משכורות שומרים
סמי קאבלן
מנהל מטווח
 
 
 

פקס שומרים/מוס"ח/סיור שדות
 
 
 

מוקד בטחון ומוניציפאלי

109
מוקד טלפון + נייד

פקס מוקד
 
 
 
חגי וסרמן
מנהל מוקד

ניהול מבצעי
אילן שוורץ
טכנאי תקשורת
 
 
 

בסיס הפעלה מג"ב ומתמיד

יוסי אטיאס
מש"ק
 
 
 
ערן בן ישראל
מפקד המתמיד
 
 
 

בריאות

משה פרי
נאמן לבריאות הציבור

פקס
 
 
 

דת

הרב שלמה בן אליהו
רב המועצה
משה דיאמנט
מנהל מח' כשרות
גילה גרידיש
מזכירת המחלקה ואחראית מקוואות
הרב יהושע הלמן
רב שבי ציון
 
 
 
הרב יצחק סולימן
רב אשרת
 
 
 
הרב משה ניר פינטו
רב נתיב השיירה

רב עמקא
 
 
 
 
נעמי צדיקיאן
בלנית נתיב השיירה
מיכל דמתי
בלנית אחיהוד
לאה יוסף
 בלנית עמקא אשרת

פקס
 
 
 

הנדסה

ליאור לוי
מהנדס המועצה
נעמי אלבלק
מזכירה ומרכזת מכרזים
גלית אבשלום גרין
מזכירה
כרמית הובר
רכזת בסיסי נתונים

פקס
 
 
 
אופיר יוסף
רכז פרוייקטים
טל ישראלי
רכז פרוייקטים
חוליו ליסק
אחזקה, בנייה, מים וביוב
אירית מזרחי
מזכירת מדור מים וביוב

פקס
 
 
 
ריאה פלדמן
ניהול נכסי המועצה

ועדת בנין ערים

משה דוידוביץ
יו"ר הוועדה
עופר קורט-עוז
מהנדס הוועדה
אלירן עובד
מנהל תפעול הוועדה
אבנר גבאי
מנהל הפיקוח
שרון פריד
מזכירת הוועדה
לריסה ליס
בודקת תוכניות
דלית יהודה חיים
בודקת תוכניות
מוראני ערין
בודקת תוכניות
יואב מנשה
בודק תוכניות

מידען
 
 
 
אביה לוי
אחראי ארכיב ופקיד תביעות

פקס
 
 
 
וואהיב מאדי
מפקח בניה
דפרית לוי
מפקחת בניה
יונתן גרידיש
מפקח בניה

חברה כלכלית


מנכ"ל החברה
 
 
 
שי לי מאור
ע. מנכ"ל החברה הכלכלית
אירית מזרחי
מזכירת החברה
ליאת כהן / לוסט
הנה"ח החברה
דודו כהן
מנהל מדור מים וביוב
גלי רז
רכז תיירות
אריק עפרון
מפקח חופים
 
 
 
 

פקס
 
 
 

חינוך

שלומית אלעד
מנהלת המחלקה
פנינה עזריה
מזכירת המחלקה
דרור ארנשטיין
סגן מנהלת מחלקת חינוך
ארנון רפאלי
רכז בתי"ס על יסודיים ופרוייקטים נוספים
איגור בייגל
מנהל מיחשוב מוסדות חינוך
שולה זינגר
מנהלנית מחלקת חינוך
דבורה רובינשטיין
רכזת חינוך קדם יסודי
אביבה סער
קב"סית
דורית ברגרבאום
קב"סית
עמי בלנק
רכז בתי ספר יסודיים
מירי רוסו
רכזת תוכנית לאומית
אימאן מיעארי
רכזת הגנים בשייך דנון
קרן גולדהורן
חשבת
 
 
 
ליאור רובינשטיין
חשב

שפ"ח

טובה ליבה
מנהלת שפ"ח
זיוה אדמוני
מזכירת שפ"ח

פקס
 
 
 

פסיכולוגים

רים מוראני

סוזנה רידנר

לילי אקייזר

חנא חורי

אמיר שני

סירין חורי

סנדרה וולדמן - שור

בטינה קרסנבלט

ישובים

אורית הלפרין
מנהלת מחלקת יישובים
איריס דוגמא
מזכירת מחלקה
אורית קאופמן
מלווה ישובים וקהילות
אורית שי
מלווה ישובים וקהילות

כספים

גזברות

תומר גלעד
מנהל אגף כספים וגזבר המועצה

מנהלת לשכת הגזברות
 
 
 
גלינה סמיק
סגנית גזבר
פלורי בניטה
אחראית על התב"רים
אמנון ויזל
מנהל רכש

פקס
 
 
 

הנהלת חשבונות

יהודית שוהם
מנהלת מחלקת הנה"ח
סיניה סגל
מזכירת הנה"ח

פקס
 
 
 
אלה מנטוביץ

שמרית קסלר

נאווה אברהם

לילך בן הרוש

רגינה קליר

ילנה ברמבה

תרז בראל

סמדר בן חמו

הייזל יהודה
תשלומים
איריס אלל ברוגרדי
תשלומים
חגית אדוט
הנה"ח מתנ"ס
נעמי שור
הנה"ח מתנ"ס
מרים מרקוביץ
עמותת הוותיק

גביה, מסים, ארנונה ומוקד

סיוון מלכה
מנהלת מחלקת גבייה
גלית משה
ע. מנהלת גבייה
עדי ברעם
אחראית אכיפה
קרן אור שחרית
אחראית שומה
וויסאם שולי
פקח מחלקה
מרגלית טויבר
אחראית הנחות וקבלת קהל

מוקד תשלומים ובירורים
 
 
 

קופה

דינה בוחבוט-חסן
קופאית ראשית ואחראית על ביטוח
סמדר לוי
קופאית
יפית כהן-פנחס
קופאית

פקס
 
 
 

שכר

חיה אדיר
מנהלת מחלקת שכר
אגנס שלכצקי
חשבת שכר
מיכל אדמוני עינב
חשבת שכר
ליאורה גמליאל
חשבת שכר

פקס
 
 
 

מרכז צעירים

כרמית פלג
מנהלת מרכז צעירים
נופר לוי
רכזת שוויון חברתי
אחלאם עוייד
רכזת צעירים שייח דנון
 
 
 
נועם גולובאטי
רכזת חיילים משוחררים

משאבי אנוש

הילה קדמי - שרוני
מנהלת מחלקת משאבי אנוש
ליאורה וענונו
רכזת משאבי אנוש
 
 
 
גלית לוי
רכזת כוח אדם

פקס רכזת משאבי אנוש
 
 
 
רוית יחיאלי
מזכירת המחלקה

פקס משאבי אנוש
 
 
 

מתנ"ס


טל' מתנ"ס
 
 
 
אייל רייז
יו"ר מתנ"ס מטה אשר
 
 
 
גולן רוזנברג
מנהל המתנ"ס
אביגל ביבי
מזכירה
נועם גולבאטי
אחראית אתר אינטרנט מתנ"ס

פקס
 
 
 
סיגל פורת
שיווק ומכירות, קופת מתנ"ס
שמוליק ליאני
סדרן הסעות
יעקב דוגמא
אחזקה במתנ"ס

ספורט

גל מנצור
מנהל מחלקת ספורט
שירית זומר
מזכירת מחלקת ספורט
אליז עיסא
מזכירת ענפי ספורט
ראובן ברייננברג
רכז חוגים והעשרה
ישי צור
אב בית אולם ספורט נעמן
איהב דראז
אב בית אולם רגבה
עאדל סידאווי
אב בית מגרש כדורגל נעמן
רפי אלמדוי
אב בית אולם ספורט גשר הזיו
רמי זהבי

רפי אלמדוי
אב בית מגרש כדורגל ראש הנקרה
 
 
 
שמוליק אמירה
רכז כדורגל
יקי שלום
רכז כדורסל
אביטל רז
רכזת קידום בריאות ומרכז בריאות
אורלי גרמן
רכזת התעמלות אמנותית / קרקע
רועי זיו
רכז טניס
גסאן חלאפאלה
רכז מתקנים ותפעול
קדם איתי
רכז כדורעף
טל מואס
רכז אמנויות לחימה
שקד קינן
רכז יכולות גופניות
סמי קבלאן
רכז מועדון קליעה
מזכירות המחלקה
רכז ימיה
 
 
 
טל מואס
רכז אמנויות לחימה

מחלקת ילדים ונוער

טל רובין
מנהלת מחלקת נו"י
מלכה חיים
מזכירת מחלקת ילדים ונוער
מרשנד סיגל
רכזת תחום נוער
גילת גלוסמן
רכזת תחום ילדים

רכז בני המושבים
יפעת ליפשיץ
רכזת מפעלים
יעל בן יעקב
רכזת מצילה

מחלקת פיתוח קהילה והתנדבות

לירז נפגי
מנהלת יחידת ההתנדבות הרשותית
מיי טל דרורי גנגרינוביץ
רכזת תחום קהילה במתנס

מרכז תרבות, אמנות ומוזיקה

עדנה טף
מנהלת מרכז תרבות, אמנות ומוזיקה
אודיל פטר
מזכירת מרכז תרבות, אמנות ומוזיקה

סדנא והאולפן למחול מטה אשר


מזכירת אולפן למחול
שרון הדס
מנהלת אולפן למחול
עינב לוי
מנהלת הסדנה למחול

פקס אולפן למחול
 
 
 

מנהל אולפן מוזיקה

קלרה שלמון
מזכירה

פקס אולפן למוזיקה
 
 
 

שלוחות מתנ"ס

סווידאן דועאא
מנהלת מתנ"ס ערמשה
אחמד סמניה
מנהל מתנ"ס דנון
שרי רות יוסף
מנהלת מתנ"ס אחיהוד
מיכל אביב בנימין
מנהלת שלוחת נעמן
בן ציון טליה
מנהלת מתנ"ס גשר הזיו

מנהלת מתנ"ס שבי ציון

מעברים

לירון שוסטרמן
מנהלת מרכז מעברים
אלינור יחיאלי
רכזת פרט
זהבית גואטה
רכזת פרט
יעל אסרף
רכזת פרט
שי פורת
עובדת סוציאלית קהילתית
ליאור כרמל דובדבני
רכזת יזמות
טל בן הרוש
רכזת מעסיקים

מזכירת מרכז מעברים

ספריה אזורית

שפרה שליו
מנהלת הספריה
מיכל אזולאי
אחראית תחום ביה"ס סו"צ
אביב שחר - נשיא
השאלה, רכש וקיטלוג
טלי עמיתי
מידענית

עמותת הוותיק

אורי נחמיה 
יו"ר העמותה
רחלי גזית
מנכ"לית העמותה
בני ברק
גזבר העמותה
אירית חושקובר
מזכירת העמותה, מנהלת ארוחות חמות ומדור נופשונים

פקס
 
 
 
ורד אריאל
מנהלת נווה אשר, קהילה תומכת ופרויקט אלצהיימר
עופרה שר
מזכירת נווה אשר וקהילה תומכת

פקס
 
 
 
אירית זיו
מנהלת "יהל"
ימית דוידי
מזכירת "יהל"

פקס "יהל"
 
 
 
גילה לפידות
טיולי גימלאים צעירים וטיולים בחו"ל
 
 
 
ג'יין צ'ינקוס
מרכזת יזמות ותעסוקה

פקס
 
 
 

שירותים חברתיים

דני קורן
מנהל מחלקת שירותים חברתיים
מיכל יפת
מזכירת מחלקה
תקוה בן שמואל
עובדת זכאות
מיכל פרדיס
מנהלת התחנה לטיפול במשפחה
 
 
 
איריס דוגמא
מזכירה
דליה כסיס
תחום פיתוח קהילתי - עו"ס

פקס
 
 
 

עובדים סוציאלים

דארין סאכס
עו"ס סדרי דין+מרכז לנערות+משפחתונים
דלית קורקין
עו"ס מרחבי
בת שבע מלכה
עו"ס מרחבי + שיקום + אפוטרופסות
יערית חזן
עו"ס מרחבי
 
 
 
אליאס בלוט
עו"ס+ פק"ס לחוק נוער
יעל גבע
עו"ס לחוק נוער + מרחבי
מלי קליין
עו"ס + רכזת מרכז לאלימות במשפחה
רוני שנר
עו"ס + ראש צוות+מטפלת קלינית

עו"ס מרחבי + זקנה
 
 
 

עו"ס + ראש צוות + מטפלת משפחתית
אלגרה דוידי
עו"ס +חוק סיעוד+ריכוז זקנה ואפוטרופסות

עו"ס כוללנית
 
 
 
עטרה אסולין
עו"ס כוללני + רכזת "קדימה"
מיכל מסד
עו"ס קהילתית
זיאד סועאד
עו"ס כוללני,קהילתי ואלימות במשפחה
איריס אסדו
עו"ס מרחבי
בתיה כהן
עו"ס סדרי דין + מרחבי
נטע לוי
עו"ס מתי"א + מרחבי

עו"ס +מטפל משפחתי
 
 
 
יאסר עכאוי
עו"ס להב"ה + מרחבי
אורלי טפר
עו"ס קהילה + מרחבי
מוחמד חמוד
מלווה תוכנית מרכז עוצמה

תחבורה

ז'קלין נפג'י
מנהלת מחלקת תחבורה
ציפי ברוך
מזכירת המחלקה
אלי שמולביץ
סדרן הסעות
אברי מימרן
קצין בטיחות רכב

תחזוקה

חיים אוחנה
מחשבים
משה חריר
תחזוקה
דורון מועלם
תחזוקה

תקשורת

יעל שביט
דוברת המועצה

רכז ועדה חקלאית

רן שוסטרמן
רכז ועדה חקלאית